Umre turları, umre fiyatları, umre ve hac organizasyonları hakkında detaylı bilgileri web sitemizde bulabilir, ekonomik umre fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Hakkımızda

umre-turlari-hakkimizda

Uzun yıllar boyunca, yaptığı her organizasyonu başarı ile sonuçlandıran şirketimiz, edindiği tecrübe ile seyahat şirketleri arasında yerini almıştır. Ülke içinde yapılan seyahat turlarından çok farklı gereklilikleri olan umre turları konusunda, en başarılı ve tecrübeli şirkte olduğumuzu, gururla söyleyebiliriz. Global hizmet standartlarına uygun ve yerel müşterilerin ihtiyaçlarını tam anlayarak karşılayabilen, sağlam temeller üzerine kurulu bir tur şirketiyiz. Şirket içi eğitimlerle, çalışanlarının bilgilerini her zaman güncel tutmayı başarabilen şirketimiz, her türlü umre ve hac ziyaretlerinizde yanınızda olacaktır. Ülkeler arası seyahat anlaşmalarını sürekli takip eden servisimiz sayesinde, henüz yayınlanmamış vize ve seyahat prosedürlerindeki değişiklikleri, sektörde ilk öğrenen firma olduğumuzda, sizin yaşayabileceğiniz tüm sıkıntıları, ortaya çıkmadan çözdüğümüzü de belirtmeliyiz. Her türlü hac ve umre seyahatlerini, kalıcı, hızlı ve güvenilir çözümlerle rahat ve güzel bir hale getiren şirketimiz, tüm umre seyahatlerinizde size hizmet vermek için bekliyor.

Vizyonumuz

Yenilikleri her zaman takip ederek, hizmet sektörünün tüm gerekliliklerini yerine getirmek şartıyla, kişiye özel ve guruplar için ayrı ayrı özelleştirilmiş organizasyonlarla çalışan bir şirket olmak, müşteri memnuniyetini her zaman ilk öncelik olarak görmek, başvuranları müşteri değil misafir olarak algılamaktır. Tüm misafirlerimizi, seyahatleri boyunca A’dan Z’ye her konuda yardımcı olarak, kendilerini yabancı bir ülkede hissetmeden, tüm enerjilerini ibadetlerine harcayabilecekleri rahatlığı sağlamak, en güzel yemeklerle, en güzel otellerle, en rahat servislerle seyahatlerini konforlu hale getirmektir.

Misyonumuz

Dünya standartlarında hizmet verebilen bir şirket olmak, her zaman yapılan işten daha iyisini yapılabileceği biliniciyle hareket etmek, kurum olarak sonsuz bir öğrenme, gelişme ve ilerleme isteğiyle çalışmak, başlanan her işi sıfır hata ile sonuçlandırmak, sektörde bir numara olmaktır. En yenilikçi hizmet anlayışını her zaman kurumumuza uygulayabilmek, global hizmet anlayışını, yerel müşterilerimize göre uygun halde sunabilmektedir. Tur sektöründeki, yanlış ve hatalı işlemleri bilerek yapan şirketlerle savaşarak, tüm umre seyahatlerinin, en az umreturlari.net kalitesinde hizmet vermelerini sağlamaktır. Uzun yıllar sektörde kalarak, şirketimizin kaliteli ve güvenilir hizmetleri sayesinde, tur şirketlerinin arasında fark yaratmak, zamanla bu kaliteden tüm sektörün etkilenmesini sağlamak ve tur sektörünün iyileşmesini sağlamaktır.

 

This site is using SEO Baclinks plugin created by Locco.Ro

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir